KABINOVÝ TELEFONNÍ KOMUNIKÁTOR

Kabinový komunikátor je určený pro montáž do tlačítkového tabla v kabině výtahu. Je navržen výhradně pro připojení k GSM bráně Panter a umožňuje datové propojení s kabinovým zobrazovačem Spider. Pomocí spojení se zobrazovačem se přenáší informace o stavu komunikátoru a pomocí grafických ikon se stav komunikátoru zobrazuje na display kabinového zobrazovače. Také se pomocí datového spojení přenáší parametrizace do komunikátoru. Parametrizace je uložena v zobrazovači Spider a pomocí jeho servisního menu lze nastavovat určité parametry komunikátoru. Pomocí datového spojení může probíhat kontrola funkčnosti komunikátoru a GSM brány v nastaveném intervalu. V okamžiku odblokování komunikace (ve stavu nouze) komunikátor podsvětlí tlačítko nouzové signalizace v kabině.

Komunikátor lze použít i bez propojení se zobrazovačem Spider, v tomto případě je komunikátorem použito defaultní nastavení parametrů bez možnosti jeho změny.

Propojení s GSM bránou je realizováno pomocí 2 drátové telefonní linky s obvyklými hodnotami napětí a proudu.

Nastavení parametrů volání se provádí pomocí servisní jednotky nebo vzdáleně SMS zprávou. Akustické parametry se dají přizpůsobit dané instalaci v servisním menu Spideru během hovoru. Komunikátor umožňuje automatické testování funkce s reporty na dispečerské pracoviště.

Fotogalerie produktu

Další produkty