OSTATNÍ SORTIMENT, PŘÍSLUŠENSTVÍ

K rozvaděčům dodáváme kompletní sortiment elektroinstalačního  materiálu a příslušenství.

  • Snímače pro přesné zastavení. Provedení NO, monostabilní, 1A. Snímače se vyznačují vysokou provozní spolehlivostí. Dodávají se včetně průchodky na upevnění, s kabelem o délce 2 m nebo 0,5 m. K monostabilním snímačům dodáváme příslušné feritové magnety, spolehlivá funkce do 25 mm mezi snímačem a magnetem.
  • Sada snímačů pro snadnou montáž na stávající kabinu. Obsahuje dva bistabilní na dva monostabilní snímače (vhodné i pro modernizace).
  • Skříň revizní jízdy na kleci. Obsahuje přepínač a tlačítka pro revizní jízdu, zásuvku 230V, tlačítko pro ovládání osvětlení šachty, tlačítko nouzové signalizace, konektor CANON pro připojení servisní jednotky. Skříňka je vybavena řadovou svorkovnicí označenou v souladu s hlavním výkresem výtahu.
  • Skříňka do prohlubně. Obsahuje ovladač STOP, zásuvku 230V, tlačítko pro ovládání osvětlení šachty, tlačítko nouzové signalizace.
  • Hlavní vypínač. Vyrábí se ve dvou výkonových rozsazích, a to 20-25 A a 25-35 A (na přání lze dodat i pro jiné proudové rozsahy). Obsahuje uzamykatelný vypínač, jištění přívodu, jištění osvětlení šachty, strojovny, kabiny a zásuvky 230V, která je součástí vypínače. Dále obsahuje bistabilní relé pro ovládání osvětlení šachty, můstky PE a N a řadovou svorkovnici, označenou v souladu s hlavním výkresem výtahu. Silové svorky jsou dimenzovány pro vodiče do průřezu 10mm.
  • Autonomní univerzální jednotka pro zabezpečení čipem DALLAS. Umožňuje nahradit veškeré klíčové ovladače ve výtahu i na nástupišti. Je koncipována tak, aby se dala připojit do výtahu libovolného výrobce. Použitelná je i pro aplikace mimo výtahovou techniku.
  • Držíme skladem vždy minimálně po 1000 m závěsného kabelu 18x1, 18x0,75 a 24x0,75. Ploché kabely pro nářezové konektory 10 pin včetně konektorů a redukcí na vodiče.

Fotogalerie produktu

Další produkty