Elektro řídící systémy

Vážení zákazníci,

naše společnost se zabývá montážemi a servisem výtahů, máme tedy dlouholeté zkušenosti s různými typy řídicích systémů. Vzhledem k vysokým nárokům našich odběratelů jsme nenašli na trhu systém, který by splňoval naše požadavky na využití moderní technologie. Systémy zahraničních výrobců mají kupříkladu velmi slabou podporu ze strany výrobce a po skončení standardní záruční doby je při poruše často nutná jejich výměna. Velmi těžko se také prosazují požadavky na úpravu software pro nestandardní aplikace.

Proto jsme se rozhodli využít letité znalosti našich odborníků a zkonstruovat řídicí systém, který jak uspokojí náročné zákazníky, tak vyniká snadnou obsluhou a vysokou provozní spolehlivostí. Koncepce systému spojuje znalosti odborníků z oboru výtahové techniky a možnosti moderní elektroniky.

Vzdálená správa integrovaným GSM modulem umožňuje provádění preventivních oprav, o kterých systém sám informuje. Servis, popřípadě zákazník, může být automaticky informován o provozních stavech. Od roku 2009 je k dispozici statistika jízd do jednotlivých stanic, vzdálená diagnostika a vzdálená změna parametrů. Servisní organizace může provádět kontrolu činnosti svých pracovníků, přístupy (opravy, zásahy, revize atd.) jsou evidovány spolu s údajem o datu a čase.

Systém se skvěle osvědčil v praxi, ke konci prosince 2013 je nasazen na 550 výtazích v ČR.

 

Fotogalerie produktu

Další produkty