Telefon

Hlášení poruch774 00 11 22

Telefon

Pohotovostní služba (vyproštění)602 32 33 39

Telefon

Hlášení poruch774 00 11 22

Telefon

Pohotovost602 32 33 39

Úvodní strana » Služby » Výtahy » Nové výtahy » Funkce a volitelné možnosti řídících a informačních systémů

Funkce a volitelné možnosti řídících a informačních systémů

 • Komunikace
  Jeden z požadavků na výtahy je hlasová komunikace mezi kabinou nepojízdného výtahu a dispečinkem servisní organizace. Všechny dodávané a modernizované výtahy jsou vybaveny automatickým telefonním modulem, který v případě poruchy automaticky spojí uvězněnou osobu s dispečinkem. Jako volitelná část je dodáván GSM modul, který připojí hlasové zařízení do telefonní sítě. Poplatky za provoz jsou součástí servisních služeb. S dodávkou modulu zákazník získá současně monitoring provozního stavu výtahu. Výtah automaticky informuje servisní organizaci o poruše. Za příplatek je možno objednat pravidelné zasílání statistik jízd do jednotlivých pater apod. 

 • Zobrazovače signalizace
  Výtah je standardně vybaven grafickým zobrazovačem v kabině a nástupní stanici. Zobrazovače informují o provozních stavech, směru jízdy a podlaží. Zobrazovače je možno objednat do všech stanic a to ve třech barevných provedeních. Tlačítka jsou vybavena prosvětlením, které potvrzuje přijetí požadavku na jízdu. V kabině akustická signalizace informuje o příjezdu do stanice, a to buď gongem nebo hlasem. Akustickou signalizaci je možno v nastavitelném rozsahu vypínat, případně upravit hlasitost, aby nerušila v nočních hodinách.

 • Parkování
  Všechny námi montované výtahy umožňují nastavení automatického parkování ve zvolené stanici. Je také možné nastavit automatický sjezd v závislosti na čase (příchod osob ze zaměstnání apod.). Samozřejmostí je také aktivace požárního režimu.

 • Kamerové systémy a omezení ovládání
  Stále častěji se využívá možnost monitorování pohybu osob ve společných prostorách domu kamerovými systémy. Naše společnost spolupracuje s několika dodavateli těchto technologií a garantujeme bezproblémovou integraci do kabin výtahů. Ovládání celého výtahu nebo blokaci jízd do jednotlivých stanic lze podmínit přiložením karty nebo čipu. Často se využívá k blokaci jízd do sklepa či suterénu domu.

 • Statistiky jízd
  Všechny námi montované výtahy vybavené GSM bránou umožňují pořizování výpisů o počtu jízd do jednotlivých podlaží. Pravidelné zasílání výpisů je zpoplatněno.

 • Omezení sběrného řízení
  Na přání je možno kabinu vybavit tlačítkem, které v nočních hodinách vypíná sběrné řízení pro danou jízdu.

Podrobné informace o elektronických systémech naleznete v sekci elektro pro výtahy.

Mapa Mapa

Naše provozovny

Praha 4 – Krč
Jalodvorská 831
142 00 Praha 4

Praha 3 – Žižkov
Na mokřině 38
130 00 Praha 3

Kontaky

mobil: 774 00 11 22
telefon: 241 724 600
fax: 241 724 599
email: cvytahy@cvytahy.cz

Poptávka

Pošlete nám online nezávaznou poptávku. Ochotně vám naši specialisté poradí s výběrem.

Odesláním formuláře souhlasíte s zpracováním osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.

Close