Telefon

Hlášení poruch774 00 11 22

Telefon

Pohotovostní služba (vyproštění)602 32 33 39

Telefon

Hlášení poruch774 00 11 22

Telefon

Pohotovost602 32 33 39

Úvodní strana » Služby » Výtahy » Nové výtahy » Použité materiály

Použité materiály

Materiály, které používáme, jsou nakupovány převážně od renomovaných tuzemských výrobců, kteří jsou na trhu již dlouhá léta. Máme snahu používat osvědčené a spolehlivé komponenty s dlouhou životností, na které je zajištěna dlouhodobá dostupnost náhradních dílů. Není tedy nutné v případě poruchy nebo opotřebení měnit celý drahý díl, protože výrobce nebo dovozce původního se již profesí nezabývá.

Rozvaděče a většinu elektronických komponent vyrábíme sami a poskytujeme na ně záruku 10 let. Řídicí systém není kódovaný a provádění servisních prací je možné bez použití testeru. Již v základní sestavě můžeme nabídnout nejen běžně dostupné softwarové vybavení, ale i mnoho nadstandardních funkcí, jako je hlášení pater, integrované tenzometrické vážení s indikací stupně zatížení v kabině, snímač pro Dallas čipy, ukazatel času, data a svátku na displeji v kabině. V poslední době naši zákazníci často využívají úsporný režim pro minimalizaci spotřeby el. energie v klidovém stavu výtahu.

Interiéry kabin jsou již v základní ceně obloženy materiálem MAX s volitelným designem pro zlepšení komfortu jízdy (odhlučnění) a zvýšení odolnosti proti vandalismu, nerezovými doplňky, zrcadlem, nerez madlem, grafickým zobrazovačem, gongem, celokovovými tlačítky „antivandal“, telefonním komunikátorem a podlahovou krytinou Altro ve volitelném odstínu. Povrchová úprava dveří a exteriéru kabin je provedena strukturní práškovou barvou Komaxit v odstínu RAL dle výběru zákazníka. Dveře jsou na požádání dodávány s požární odolností EW 45 D1 (A). 

Pouhou úpravou nastavení je možné nastavit parkovací stanici, čas pro nakládání, čas a rychlost ventilátoru a spoustu dalších parametrů.

Za příplatek je možno objednat zobrazovače do všech stanic, osvětlení nástupišť, nestandardní barvu zobrazovačů a podsvětlení tlačítek, GSM rozhraní pro volání a automatické hlášení poruch, kamerové systémy, blokace jízdy do volitelných podlaží přes čip atd.

Mapa Mapa

Naše provozovny

Praha 4 – Krč
Jalodvorská 831
142 00 Praha 4

Praha 3 – Žižkov
Na mokřině 38
130 00 Praha 3

Kontaky

mobil: 774 00 11 22
telefon: 241 724 600
fax: 241 724 599
email: cvytahy@cvytahy.cz

Poptávka

Pošlete nám online nezávaznou poptávku. Ochotně vám naši specialisté poradí s výběrem.

Odesláním formuláře souhlasíte s zpracováním osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.

Close